20 Şubat 2020 Özel Analizi

Meghan Markle ve Prens Harry’i Yeni Hayatlarında Neler Bekliyor?
19 Şubat 2020
Karan Özçivit Analizi
4 Mart 2020

20 Şubat 2020 Özel Analizi

20 Şubat 2020 tarihi; söyleyeceğimiz sözlere, aklımızdan geçen düşüncelere, davranışlara oldukça dikkat etmemiz gereken bir tarih.

Her zaman uzak durmamız gereken dedikodu, kıskançlık, fitne fesat düşünceler ve bu düşünceleri eyleme geçirmek, kınamak, kötülük düşünmek, birinin ya da bir şeyin kötülüğünü istemek, aklımızdan geçirmek, kavga, kötü sözler ve yalandan özellikle bugün uzak durmalıyız.

Acaba yapabilir miyim? Başarabilir miyim? Hep beni bulur, bana gelmez ki gibi kelimeleri olumlu ile yer değiştirerek kullanmalıyız.

Bugünün enerjisi kendi içinde döngüdedir. Aklınızdan geçireceğiniz her olumsuz düşünce ağzınızdan çıkan her kötü ya da olumsuz söz veya kelime, eyleme geçireceğiniz her kötü davranış 2022 yılında artarak size geri dönmesi çok yüksek bir olasılık.

Bugün karmanızı yükseltecek işlerle meşgul olun. Kötü olanın yerine iyi ve güzel olana, olumsuz yerine olumluya yer açın.

Yardım edin, iyilik yapın, geleceğiniz için güzel şeyler düşünün, birilerine sadaka verin, çocuk sevindirin, bir yaşlı ile sohbet edin, sokak hayvanlarına mama alın, hiç olmazsa bir çiçeğe su verin ve tüm gün boyunca eylemlerinize, söylediklerinize dikkat edin.

Hatta negatif olayları, negatif insanları gözlemleyin… Gün içinde kendinizi gözlemleyin… Ne yaptım, ne yapıyorum, neler yapabilirim sorularını sorun. Bu günü farkındalıkla kapatın!

Unutmayın bu günün enerjisi çok güçlüdür ve kendi içinde döngüsü vardır.

2022 size uzun bir zaman gibi gelebilir, kim ölür kim kalır gibi düşünseniz de kendiniz ile birlikte çevrenizi de pozitif etkilemek için bu güne dikkatinizi verin.

Sevgi ve farkındalıkla kalın..