2020’de Can Yaman’ı Neler Bekliyor? (Can Yaman Analizi)

2020 analizi
2020’nin Şifrelerini Çözüyoruz!
14 Ocak 2020
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’i 2020’de Neler Bekliyor?
1 Şubat 2020

2020’de Can Yaman’ı Neler Bekliyor? (Can Yaman Analizi)

Can Yaman; yaptığı açıklamalar, yakışıklılığı ve fiziğiyle geçtiğimiz yıl magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden! Aslen Yugoslav kökenli, 1989 yılında dünyaya geldi, İtalyan Lisesi’nde okudu, Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü mezunu, ilk dizisi ise Gönül İşleri ve İtalya’da çok popüler… Can Yaman hakkında internetten bulamayacağınız bilgiler bu yazıda!

Saygılı olduğunuz sürece yardımsever bir insandır. Kelimeleri çok dolaştırmadan ve yumuşatmadan konuşur bu yüzden sert bir konuşma tarzı izlenimi yaratır. Konuşurken daha yumuşak tonda ve kelimelerini daha özenli seçerse muhteşem bir iletişimci olur. Güçlü bir aurası vardır, fakat soğuk görünümü nedeni ile insanlar yanına yaklaşmakta zorlanır. Onu kolay kolay harekete geçiremezsiniz, harekete geçmesi için güven duyması gereklidir.

Öncelikle anneye bağlıdır, ilerleyen yaş ile birlikte bir kadına bağlanma isteği de devreye girer. Aile, sevdiği insanları koruma, sahiplenme iç güdüsü çok fazladır onlar için canını bile verebilir. Aşırı koruyucu, baskıcı yapısı ve fazla ilgisi ile sevdiklerini bunaltabilir. Para biriktirir, antika eşyalar toplar ya da koleksiyon yapar. Kendisine yapılan kötülükleri unutmaz, bir kenarda tutar. Bir olay karşısında mutlaka teyit almak ister. Sözle meydan okumalar karşısında hiç geri adım atmaz ve karşısındaki insanı sadece kelimeleri ile dövebilir. Zor dönemlerden geçerken özgüveni zarar görebilir, kavgacı bir insana dönüşebilir, kelime seçimleri ve üslubu sert olabilir ve düşünmeden konuşabilir.

Özellikle sevdiği insanların sözlerinden, hareketlerinden çok kolay etkilenir. Çok uzun projelerde bulunmak istemez onun için bitiş tarihi net olmalıdır. Hayalperesttir ve hayallerinin peşinden gitmek ister. Çevresindeki insanların sömürüldüklerini görünce tepkisiz kalamaz, harekete geçer.

Özgürlüğüne büyük önem verdiği için partneri onun bu özelliğini göz ardı etmeden ilişkisini sürdürmeyi düşünmelidir. Seyahat etmeyi özellikle sıcak ülkelere gitmeyi çok sever. Çok geniş ve ilginç dostlukları vardır. Her zaman bir ebeveyne ihtiyaç duyar ve yalnız kalmak istemez.

Can Yaman’ı 2020 yılında neler bekliyor? 

  • Bu yıl kendi içinde hesaplaşmaları olacağı ve öfkesini kontrol etmekte zorlanacağı bir yıl. Mutlaka karşı tarafı dinlemeli ve yumuşak bir üslupla kendisini ifade etmelidir.
  • Miras, evlilik ya da çalışma yoluyla parayı kendisine çekecek. Para konusunda dikkatli olmalı, ya aşırı müsrif ya da çok çok cimri olabilir.
  • Bu dönem bozuk ilişkilerini düzeltmek ve bir süredir konuşmadığı aile üyeleriyle ilişkileri düzenlemek için iyi bir zaman. Ayrıca çocuklara fazladan zaman ayırmak ya da çocuk sahibi olmak istediği bir yıl olacak. Bu sene dolu dizgin aşk yaşayabilir, evlilik için karar verebilir. Problemli ilişkilerindeki sorunları çözülebilir veya kararsız kaldığı ilişkisi sona erebilir. Bir topluluk ya da sosyal sorumluluk projesine katılabilir, yurtdışında mesleki eğitim alabilir. Evini yenilemek, yeniden dekore etmek veya yeniden düzenlemek için iyi bir zamandır. Fiziksel görünümünde, giyim, saç stili ve tarzında değişiklik yapacağı bir yıl olacak.
  • Yeni başlangıçların, hareketliliğin ve yeni fırsatların zamanı olacak. Bu yıl yaptığı her şey gelecek yılların belirleyicisi olacak. Bu nedenle olumlu düşünmeli, evham yapmamalı ve hayatını düzenleme konusunda aktif olması çok önemlidir.
  • Büyük değişiklikler, yeni fırsatlar ve başlangıçlar bu yıl kendini gösterecek, eğer atılım yapmaz, çekimser davranırsa fırsatları kaçırabilir.
  • Kişisel gelişimine odaklanmak veya hayatının istediği gibi olması için adımlar atmaya başlayacak. Bu yıl tamamen kendi gelişimi için çalışacak. Özellikle bu yıl haziran ve temmuz ayları kendi içine döneceği, kişisel ve ruhani gelişime odaklanacağı, sağlık konularını ve alternatif tedavi yöntemlerini araştıracağı aylar.
  • Son olarak; gelecek yıllar için hedeflerini planlamalı, özellikle bu yıl bardağın dolu tarafından bakmalı ve karşısına çıkacak fırsatları kaçırmamalıdır.