Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’i 2020’de Neler Bekliyor?

2020’de Can Yaman’ı Neler Bekliyor? (Can Yaman Analizi)
14 Ocak 2020
Meghan Markle ve Prens Harry’i Yeni Hayatlarında Neler Bekliyor?
19 Şubat 2020

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’i 2020’de Neler Bekliyor?

İlk defa onları Çalıkuşu dizisinde birlikte gördük ve çok yakıştırdık! Aşk Sana Benzer filmiyle bir kez daha aynı ekranda gördüğümüzde ise çoktan birliktelikleri başlamıştı…

Gerek rol aldıkları projelerle gerekse ilişkileriyle düzenli olarak magazin gündeminde kalan ikilinin geçtiğimiz yıl dünyaya gelen bebekleri Karan’ın yakışıklılığı ve aldığı teklifler hala sosyal medyada çokça konuşulmaya devam ediyor.

Peki 2020’de Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’i neler bekliyor?
İrem Çukran’ın Fahriye Evcen ve Burak Özçivit anailizi için seni yazının devamına alalım…

Fahriye Evcen’nin geçen yıl bebeğini dünyaya getirmesi, oldukça yoğun ve yorgun bir yılı geride kapatmasının ardından çiftin artık sürprizler ve değişikliklerle dolu olacak hareketli bir yıla girdiğini söyleyebilirim. Her ikisi de değişik proje teklifleri alabilir ve hareketli bir sürece girebilirler. Bu dönemde birbirlerine karşı oldukça esnek davranmalılar ve birbirleri ile uyumlu olmaya özen göstermeliler.

Bu yıl değişim onlar için kaçınılmazdır ve kariyerleri, yaşadıkları yer ya da ilişkilerinde bir değişiklik olabilir. Bununla birlikte birbirlerine karşı tutum ve davranışlarında değişiklik olabileceği gibi, yaşam tarzlarında da bir değişiklik gündeme gelebilir. Özellikle Fahriye Evcen tarafından bakarsak, kendini oldukça sıkışmış, bunalmış hissedebilir. Kendini çok güvendiği kişi ya da kişilere açması, sıkıntılarını, duygularını ifade etmesi ya da profesyonel yardım alması gerekebilir.

Çiftin, özellikle Fahriye Evcen’in sorumluluklarının artacağı bir yıl. Her anne gibi çocuğu için birçok fedakarlık yapması gerekeceği bir dönem. Bu yıl aile konuları ve çocuğu önce gelecek. Çocuğu için fazladan zaman ayırdığı bir yıl olacak. Burak Bey bu durumdan hoşnut olmayabilir ve dışarıda daha fazla zaman geçirmek isteyebilir. İlişkilerinde oluşabilecek problemlerin en iyi çözüme kavuşturabilecekleri dönem olduğu için iletişimi üst seviyede tutmaları onlara olumlu geri dönüşler sağlayacaktır. Eğer sıkıntılarını atlatırlar, problemlerini çözüme kavuştururlarsa birlikte bir projeye katılabilir, önümüzdeki sene için 2.çocuk planları yapabilir ya da birlikte iş kurabilirler. Yeni bir eve taşınıp yeniden dekore edebilir, kendi imajlarını yenileyebilirler. Aksi takdirde eğer yeterince iletişim içerisinde olmazlarsa, sorunları çözemezlerse evleri ayırabilir, anne bir süreliğine oğlu ile yurtdışında zaman geçirebilir (ya da bir fikir olarak düşünebilir) sonra tekrar geri dönerek yeni bir hayata başlayabilir.

Bu yıl onlar için en güzel dileğimiz eğer problemli bir ilişkileri varsa sorunları çözecekleri, kariyerleri ve yaşam alanları için yeni başlangıçlar yapabilecekleri, bol bol seyahat edebilecekleri verimli, mutlu ve huzurlu bir yıl olmasıdır.