Meghan Markle ve Prens Harry’i Yeni Hayatlarında Neler Bekliyor?

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’i 2020’de Neler Bekliyor?
1 Şubat 2020
20 Şubat 2020 Özel Analizi
20 Şubat 2020

Meghan Markle ve Prens Harry’i Yeni Hayatlarında Neler Bekliyor?

Kraliyet görevlerini bırakarak kendi kazandıklarıyla geçinme kararlarıyla tarihe geçtiler!

“Buckingham’da ayrılık!” haberleriyle başlayan, sarayın ve kraliçenin tutumu ve görüşleriyle devam eden; tüm dünyanın konuştuğu ünlü çiftin kararı bu yıl da çok konuşulacak gibi görünüyor!

Kanada’daki lüks yaşamları ne kadar devam edecek? İkili hangi anlaşmalarla yeniden gündeme gelecek? Prens Harry ve Meghan Markle’ı 2020’de neler bekliyor? Merak edilen tüm soruların cevabı bu analizde!

Düzen arayışında olmaları onları sürekli yer değiştirme ihtiyacı hissettirir. Bugün Kanada yarın bambaşka bir ülkede olabilirler. Bu yıl kendi hayatlarını yeniden organize etmek için çaba sarf ediyor olacaklar. Bir yandan düzen oluştururken diğer yandan problemlerle uğraşacaklar. Aslında ilişkilerinin testten geçeceği bir yıl var önlerinde. Uzun vadede onlara olumlu geri dönüşü olacak ve bundan sonra sorunsuz şekilde devam etmesini sağlayan sistemi bu yıl içerisinde oluşturmaları gerekir. 

Hayal kırıklıkları, engeller, gecikmeler hepsi bu seneye toplanmış görünüyor. Sabırlı ve azimli davranırlarsa üstesinden gelebilecekler. Birbirlerine olan bağlılıkları ve kararlılıkları bu yıl test edilecek!

Kesinlikle boşa harcamamaları gereken bir süreç çünkü üstesinden geldikleri takdirde başarı ve ilerleme kaydedecekler.

Birlikte iş kurabilirler fakat ikisi de maceracı ruha sahip oldukları için işi enine boyuna düşünmeli, mantıkla hareket etmeli ve gelecek planları için para biriktirmeliler. Her neye başlarlarsa onu mutlaka tamamlamalılar. Her şeyin üstesinden gelebilmeleri için birbirlerine uyumlu olmalılar.

Yeni yaşamlarında da değişim kendini göstermeye devam edecek. Yeni bir ülke yeni bir şehir olabileceği gibi yaşam tarzı ya da ilişkilerinde değişiklik olabilir. Kendilerini özellikle bu dönemde zaten oldukça huzursuz ve sıkışmış hissedecekleri için ilgileri ve gözleri dışarıya kaymadan kendi aralarında çözümlemeli, aceleci davranmamalı ve her ikisi de harekete geçmeden önce detaylı düşünmeliler.