2020 Yılında Türkiye’yi Neler Bekliyor?

Sevgililer Günü’ne özel; Bergüzar Korel & Halit Ergenç İlişki Analizi
13 Şubat 2019
2020 analizi
2020’nin Şifrelerini Çözüyoruz!
14 Ocak 2020

2020 Yılında Türkiye’yi Neler Bekliyor?

Türkiye Analizi

Gerek ekonomik gerek siyasi gerekse sosyolojik olarak zor bir yılı geride bıraktık! Şimdi yeni yıla bakma zamanı… Sanattan iletişime, sağlıktan dış ilişkilere, ekonomiden eğitime kadar farklı alanlarda Türkiye’nin 2020 şifrelerini sizin için analiz ettik.

  • 2020 yılında, Komşu ülkeler ve diğer ülkeler ile bağlarımız, alacağımız destekler ve müttefiklerimizin oluştuğu bir yıl olacak. Hızlı atacağımız adımlar ve iyi niyetli yaklaşımlarımız sonucu başka ülkeler tarafından zayıf konumda olduğumuz algısı yaratabiliriz.
  • Sanat ve sanatçılar ile ilgili konular, tartışmalar ve yanlış anlaşılmalara açık bir enerji sergileyecek 2020.
  • Uzak ülkeler ile yoğun ilişki, finansal hareketlilik gündemde olacak. Bu yıl her türlü konuda sabit fikirli olmamalı, kendi kaynaklarımızı, iş gücümüzü, yeteneklerimizi nasıl kullanacağımızı öğrenmeliyiz. Bunun sonucunda geçen yılın krizlerini iyileştirebilir ve yeniden doğuş sürecine girebiliriz.
  • Bu yıl bilgilenme ve bilgilendirme yılı. Hepimizin kendini şifalandırma, bilgeleşme, iyileşme, analiz etme ve aradığımız cevapları bulma yılı.. kendi içimizdeki potansiyeli keşfedeceğimiz, radikal değişimlerin olacağı bir süreç içinde olacağız. Ruhsallık, insaniyet gibi duygular ön planda olacak. Ve spritüel konulara, şifacılığa ilgi artacak.
  • Sağlık, bilim konularında incelemek ve geliştirmek için uygun bir yıl. Hastanelerin, sağlık personellerinin, hayır kurumlarının, üniversitelerin ve öğretim görevlilerinin yeniden yapılanma ve düzenleme olabileceği bir dönem.
  • Ayrıca, çocuklar ile ilgili konular, çocuk hakları, kanunları ile ilgili gelişmeler, çocuk hastalıkları ve tedavileri konularının gündemimize gelebileceği bir yıl olacak.

Tüm dileklerimizin gerçekleştiğini göreceğimiz, duymak istediğimiz tüm güzel haberleri duyacağımız 2020 dileğiyle…

Herkese iyi yıllar.